وبلاگ


تخفیف ویژه برای حمایت از کسب و کارها

تخفیف ویژه برای حمایت از کسب و کارها

از وقتی که کسب و کارهای اینترنتی شروع به فعالیت میکردند کسی از درآمد این مدل کارها اطلاعی نداشت و بیشتر افراد از طریق فروشگاه فیزیکی امرار معاش میکردند،تا اینکه ویروس کرونا باعث شد اکثر کسانی که از طریق این فروشگاه‌ها کار میکردند به سمت کسب درآمد از اینترنت هدایت شوند و اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنند که بعضاً به درآمد خوبی هم میرسیدند

۲۱۰ فاکتور کلیدی رتبه‌بندی سایت در گوگل در سال ۲۰۲۰

۲۱۰ فاکتور کلیدی رتبه‌بندی سایت در گوگل در سال ۲۰۲۰

از نظر موتور جستجوی گوگل عوامل مهمی برای ارزش‌گذاری سئو سایت وجود دارد که نقش مهمی را در رتبه‌بندی سایت‌ها در صفحه نتایج گوگل ایفا می‌کند. در این مقاله ۲۱۰ فاکتور کلیدی رتبه‌بندی سایت در گوگل در سال ۲۰۲۰ را بررسی خواهیم کرد.همان‌طور که می‌دانید گوگل از بیش از ۲۰۰ فاکتور برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در الگوریتم‌های خود استفاده می‌کند کخ برخی از این فاکتورها به اثبات رسیده‌اند و برخی دیگر همچنان مورد بحث ‌و‌‌ بررسی هستند. برخی نیز تصورات سئوکاران بسیار حرفه‌ای است که از زیر و بم این کار آگاه‌اند.

اصطلاحات تخصصی دیجیتال مارکتینگ

اصطلاحات تخصصی دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال دنیای بسیار گسترده و وسیعی دارد که سراغ هر کدام از زیرمجموعه‌های آن بروید، وارد دنیای دیگری می‌شوید که برای خودش وسعت زیادی دارد. اما برای اینکه بتوانید در این حوزه کار کنید یا درک درستی از مفاهیم آن داشته باشید باید با اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ نیز آشنا باشید. از آنجایی که در کاربرد روزانه، معمولا اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ به صورت انگلیسی به کار می‌روند، اگر با معنای آنها آشنا نباشید دچار مشکل می‌شوید.

شروع به کار دوباره و پرقدرت سایت مگین با خدماتی جدید

شروع به کار دوباره و پرقدرت سایت مگین با خدماتی جدید

کسب و کار اینترنتی که به عنوان تجارت الکترونیکی نیز شناخته میشود، هر نوع فعالیت تجاری است که بصورت آنلاین و در بستر اینترنت انجام می شود. یک صاحب تجارت که بخش یا تمام فعالیت تجاری خود را با استفاده از اینترنت انجام میدهد، بعنوان گرداننده یک تجارت آنلاین شناخته میشود.

دلایلی که باید سایت ساز مگین رو انتخاب کنید؟

دلایلی که باید سایت ساز مگین رو انتخاب کنید؟

اولین چالشی که بعد از تصمیم گیری برای راه‌اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی با آن روبرو می‌شوید؛ انتخاب یک روش و سرویس طراحی سایت است. با هر شخصی که صحبت می‌کنید، یک پیشنهاد به شما می‌دهد. در نهایت شما می‌مانید و یک سری پیشنهاد مختلف که شما را احتمالا گیج کرده است.

سایت ساز و فروشگاه ساز چیست؟

سایت ساز و فروشگاه ساز چیست؟

سایت سازها ابزاری هستند برای ساخت و راه اندازی وب سایت در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی می باشد. و هدف اصلی آنها برای افرادی که با برنامه نویسی آشنا نیستند و می خواهند برای خود یک سایت راه اندازی نمایند تا بتوانند از طریق آن به کسب و کار اینترنتی بپردازند می باشد.

هفت روز آزمایشی بررسی کنید

سامانه ما را به مدت هفت روز آزمایش و بررسی کنید
شما می توانید بعد از ثبت نام سرویسهای ما را به مدت هفت روز بصورت رایگان تست و بررسی کنید و اگر راضی بودید می توانید آنرا به مدت یکسال با پشتیبانی رایگان وب سایت یا فروشگاه خودتون را فعال سازی کنید.
بعد از خرید و فعالسازی هم به مدت سی روز  اگه به هر دلایلی از امکانات این سایت ساز ناراضی بودید می توانید با هماهنگی های لازم وجه پرداختیتون را پس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

درباره‌ی نویسنده
من عبدالرضا حسن پور ساکن شهرستان لامرد فارس یکی از فعالان دنیای مجازی و به اصطلاح یکی از وبمستران قدیمی اینترنت که از سال 1387 تا به الان دارای تجربه وبگردی و آشنا به مقولات اینترنت و کامپیوتر هستم که با مدرک لیسانس طراحی وب و آشنا به گرایش گرافیک کار اینترنتی خود را شروع و به موضوعاتی مانند گرافیک،سئو،بازاریابی دیجیتال و تبلیغات علاقه خاصی دارم و همواره در حال افزایش اطلاعات در این موضوعات هستم.

اطلاعات بیش‌تر
همین الان کسب و کار خودتون رو شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.