وبلاگ


۲۱۰ فاکتور کلیدی رتبه‌بندی سایت در گوگل در سال ۲۰۲۰

۲۱۰ فاکتور کلیدی رتبه‌بندی سایت در گوگل در سال ۲۰۲۰

از نظر موتور جستجوی گوگل عوامل مهمی برای ارزش‌گذاری سئو سایت وجود دارد که نقش مهمی را در رتبه‌بندی سایت‌ها در صفحه نتایج گوگل ایفا می‌کند. در این مقاله ۲۱۰ فاکتور کلیدی رتبه‌بندی سایت در گوگل در سال ۲۰۲۰ را بررسی خواهیم کرد.همان‌طور که می‌دانید گوگل از بیش از ۲۰۰ فاکتور برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در الگوریتم‌های خود استفاده می‌کند کخ برخی از این فاکتورها به اثبات رسیده‌اند و برخی دیگر همچنان مورد بحث ‌و‌‌ بررسی هستند. برخی نیز تصورات سئوکاران بسیار حرفه‌ای است که از زیر و بم این کار آگاه‌اند.

هفت روز آزمایشی بررسی کنید

سامانه ما را به مدت هفت روز آزمایش و بررسی کنید
شما می توانید بعد از ثبت نام سرویسهای ما را به مدت هفت روز بصورت رایگان تست و بررسی کنید و اگر راضی بودید می توانید آنرا به مدت یکسال با پشتیبانی رایگان وب سایت یا فروشگاه خودتون را فعال سازی کنید.
بعد از خرید و فعالسازی هم به مدت سی روز  اگه به هر دلایلی از امکانات این سایت ساز ناراضی بودید می توانید با هماهنگی های لازم وجه پرداختیتون را پس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

درباره‌ی نویسنده
من عبدالرضا حسن پور ساکن شهرستان لامرد فارس یکی از فعالان دنیای مجازی و به اصطلاح یکی از وبمستران قدیمی اینترنت که از سال 1387 تا به الان دارای تجربه وبگردی و آشنا به مقولات اینترنت و کامپیوتر هستم که با مدرک لیسانس طراحی وب و آشنا به گرایش گرافیک کار اینترنتی خود را شروع و به موضوعاتی مانند گرافیک،سئو،بازاریابی دیجیتال و تبلیغات علاقه خاصی دارم و همواره در حال افزایش اطلاعات در این موضوعات هستم.

اطلاعات بیش‌تر
همین الان کسب و کار خودتون رو شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.