اخبار سایت


انتشار تمام مطالبی که مربوط به سایت می شود

تخفیف ویژه برای حمایت از کسب و کارها

تخفیف ویژه برای حمایت از کسب و کارها

از وقتی که کسب و کارهای اینترنتی شروع به فعالیت میکردند کسی از درآمد این مدل کارها اطلاعی نداشت و بیشتر افراد از طریق فروشگاه فیزیکی امرار معاش میکردند،تا اینکه ویروس کرونا باعث شد اکثر کسانی که از طریق این فروشگاه‌ها کار میکردند به سمت کسب درآمد از اینترنت هدایت شوند و اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنند که بعضاً به درآمد خوبی هم میرسیدند

شروع به کار دوباره و پرقدرت سایت مگین با خدماتی جدید

شروع به کار دوباره و پرقدرت سایت مگین با خدماتی جدید

کسب و کار اینترنتی که به عنوان تجارت الکترونیکی نیز شناخته میشود، هر نوع فعالیت تجاری است که بصورت آنلاین و در بستر اینترنت انجام می شود. یک صاحب تجارت که بخش یا تمام فعالیت تجاری خود را با استفاده از اینترنت انجام میدهد، بعنوان گرداننده یک تجارت آنلاین شناخته میشود.

هفت روز آزمایشی بررسی کنید

سامانه ما را به مدت هفت روز آزمایش و بررسی کنید
شما می توانید بعد از ثبت نام سرویسهای ما را به مدت هفت روز بصورت رایگان تست و بررسی کنید و اگر راضی بودید می توانید آنرا به مدت یکسال با پشتیبانی رایگان وب سایت یا فروشگاه خودتون را فعال سازی کنید.
بعد از خرید و فعالسازی هم به مدت سی روز  اگه به هر دلایلی از امکانات این سایت ساز ناراضی بودید می توانید با هماهنگی های لازم وجه پرداختیتون را پس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

درباره‌ی نویسنده
من عبدالرضا حسن پور ساکن شهرستان لامرد فارس یکی از فعالان دنیای مجازی و به اصطلاح یکی از وبمستران قدیمی اینترنت که از سال 1387 تا به الان دارای تجربه وبگردی و آشنا به مقولات اینترنت و کامپیوتر هستم که با مدرک لیسانس طراحی وب و آشنا به گرایش گرافیک کار اینترنتی خود را شروع و به موضوعاتی مانند گرافیک،سئو،بازاریابی دیجیتال و تبلیغات علاقه خاصی دارم و همواره در حال افزایش اطلاعات در این موضوعات هستم.

اطلاعات بیش‌تر
تبلیغات یعنی صرفه جویی در زمان

تبلیغات بازگشت سرمایه‌ست اگر هدفمند باشد